kolmapäev, november 26, 2008

Lõngajuppide hävitamine

Ei mina aru saa, kes on meie koju sokutanud sellise hulga üksikuid ja poolikuid tokke lõngu. Vastik kuju siuke! Et mul on täielik pühendumus nende hävitamiseks, siis sai ette võetud mõned tegemised:
Laura raglaankampsun e. minu esimene raglaan
Et lapsele kampsunit vaja ja üksikuid tokke hunnikus, siis sai kootud minu elu 1. raglaankapsik (alt-üles). Olgu tervitatud inimene, kes sellise kudumise peale tuli - mitte ühtegi õmblust ... no mis sa hing veel tahta võid. Neiu samuti kampsuniga rahul (igapäevane lasteaias käimise riietus). Triibud kudusin selliselt, et varruka triip läheks kokku kehaosa triibu värviga.

Muster: soonik - 4 parempidi, 2 pahempidi

Materjal: erinevad villasegused lõngaülejäägid.

Vardad: nr 3.


Karl Eriku sall
Pojakesel mure - emme kudus eelmisel aastal salli, aga sall kitsas ja paha. Mis siis ikka - sel korral sai kootud üsna paks, pikk ja lai. Saab pooleksmurtuna ümber kaela nii- ja naapidi mässida ja veel varusidki (mõõte ei oska hetkel välja tuua). Poja rahul - emme rahul - lõngajuppide hulk suuresti ei kahanenud :O
Muster: 4x4 ruudud (parem-, pahempidine ruudustik)
Materjal: erinevad villasegused lõngaülejäägid.

Vardad: nr 3.


Laura käpikud
Tuli otsus - teen igaks juhuks KE-le, J-le ja ehk ka L-le tagavarakäpikud. Triks-traks kuduma ja ..... ja siis tuli välja, et midaiganes ma arvestasin, aga kindad tulevad kitsamad kui loodetud ja seega sobivad Laurale. Nii siis saigi. Silmailuks ka eriti punased lillekesed.

Materjal: oranz ja must Jil (mõlemat kulus peaaegu 50 g), punane - tundmatu lõnga tükike.
Vardad: nr 3.


No ja mis te arvate, et mul nüüd kuhi vähenes? Hähäää - naljamehed :|

4 kommentaari:

Lapiliisu ütles ...

Ma kudusin ka kaks paari kirikindaid ja ise arvasin, et olen nüüd hullust hunnikust lõngast lahti saanud :D Bööö!

Kampsun on sul aus, peaks ka midagi suuremat ette võtma.

Mari-Liis ütles ...

Nii ilusad kudumid! Raglaankampsun on mulgi plaanides... aga esialgu jäävad vist ainult plaanid;)

Anneli ütles ...

Ilusad pehmed ja soojad asjad! :)

Anonüümne ütles ...

ilus kampsun.
võtan juba aastakse hoogu, et endale ka raglaanlõikega lukuga kampsun kududa. lõng ja vardadki olemad. aga nüüd on vist idee visualiseerunud ja peale poolelioleva mütsi lõpetamist (mis ei edene aja ja tahtmise puududses) asun asja kallale. saab mu elu esimene kampsun olema:)