reede, juuli 01, 2016

Päevad lippavad

Esmaspäev (27.06) hommikul KE ja J trenni ja ise põikasin tööle (küll oli hea läbi astuda, sest minul on oma ülesanneteni veel omajagu aega). L-l oli Mirtel külas, aga kogu muu kamp suundus Külitsesse ujuma (trennitaja KE võtsime ka peale). Aga vesi oli ülimalt külm. Igaüks käis 1-2 korda vees ja oligi kõik. Hästi huvitav, et vesi (palavatest ilmadest sõltumata) oli nii külmaks läinud. Ju siis vihmade mõju.
Koju jõudes taas poeringid, raamatukogu, vihma alla jäämine, Signele asjade üleandmine, väike jututamine ja suur jalgpall. ISLAND võitis jalgpallis Inglismaa (2:1)! See oli uskumatu mäng ja me kõik olime ülimalt õnnelikud Islandi üle :)

Teisipäev (28.06) poistel taas trenn ja L läks koos Marisega Kukulinna ujuma. Võtsime meie ülejäänud kambaga siis ette veemõnude teekonna Tabiverre (hea vette hüpata). Aga ka siin oli vesi väga külm. Sellegipoolest olime seal natuke ning mina ja H saime omajagu päikest. Tagasi liikusime nii, et KE ja H jõuaksid õigeks ajaks juuksurisse (kusjuures H jaoks oli see pärisjuuksuri juures esimene kord). H sai sik-sakilise soengu ja väga rahul :)

Kolmapäev (29.06) L taas oma tegemistes - Marisega Cinamonis Haldjaid vaatamas. KE jäi koju ja meie 3 liikusime ehituspoodi ja sealt maale. Meie H-a mängisime kaarte, puhastasime autot, E toimetas saunas. Koju jõudes L-ga Taskus shoppamas (avastasime CCC jalatsipoodi) ja kiirelt linna tagasi. Sest käisime A-ga Tartu linna päevade raames raekoja platsil ooperit kuulamas. Rahvast oli palju, istuda-astuda polnud kuskile. Pika jalutamise ja muusika nautimise järel leidsime koha Tavernas, kus saime muusikat edasi nautida (koos kohviga, millest oli A-le järgmine päev omad jutud rääkida :))


Neljapäev (30.06) olen mina juba väsinud - ilmad on soojad, magamine mitte väga sügav, kõik tahavad minuga rääkida (mina aga pole suuremat sorti jutumees). Aga ikkagi võtsime linnaringi: raamatukogu (minu kott oli pungil raamatuid täis), pank (KE arve ja kaardi tegemine), Kvartal, Vapiano. Nimekirja viimases käisime esimest korda - mina ja H tellisime pitsa (väga hea), KE pasta (väga hea), L salati (väga hea). Hästi mõnus istumine ja maitsvad söögid. Koju jõudes arvasin, et nüüd puhkan, aga läksime hoopis koos E-ga maale (natuke koristamist, asjade toomist). Enne jõudsime veel ka lasteaeda põigata (H dokumentide ja piltide järel). Natuke kahju, et lasteaia lõpuaeg meil segane ja keeruline oli, aga see juba eraldi jutt.
L käis pikalt rulatamas ja nüüd käib jalgpall :)
Väga siblimispuhkus :)

Kommentaare ei ole: