reede, november 06, 2009

Pikk-pikk aeg möödund

... päevast, mil viimati blogisin. Miks ma vahepeal ei kirjutanud? Natuke polnud aega + natuke polnud soovi. Lihtsalt niisama. Nüüd siis tuli soov ja võtsin aja :)
Täna tuli lumi maha. Mõnus valge ja lumepalli tegemiseks sobilik. Henri ei suutnud ära imestada, mis imeasi see on. Sai neid omavahel tutvustatud.
Lugesin üle pika aja oma blogi. Ma olen ikka mingi imelik - pea igas postituses oli juttu, et küll aga vaja koristada ja puhata, aga siga siin ja siga seal (ehk siis 100 põhjust, miks ei saa). Tegelikult päris nii ikka pole, et käin pidevalt lapiga ringi ja nühin siit ja pühin sealt. Oi ei. Aga siin uues kodus, kus meil nüüd varsti 1,5 a elatud, suudan ma end enam seda (minu jaoks tüütut) tegevust tegema sundida. Ja püüan järjepidevust tekitada. Tervisele kasulikum. Minu enda, sest kui kuskil tolmu enam, siis läheb minul olemine keerulisemaks (hakkan aevastama .... allergia).
Häh - jälle postitus koristamisest :O

Aga kõige väiksem abimees on jätkuvalt emme kaisukas, hetkel veel vähese liikumisega, lemmiktegevus - emme süles jalutada või emme kõrval pikutada. Kuniks emme selle kõigega rahul, niikaua elu kui meepott :)

Palju õnne ka ikka .... nii minule endale kui sellele blogile sünnipäevade puhul!

Foto: Päivi, päätnitsapäeval 2009 Saaboldas

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Pikka iga!
Täitsa põnev on blogis tagantjärgi vaadata, mis aasta või kahe eest on juhtunud. Selles mõttes ikka päevik, mis päevik. :)

Anneli ütles ...

Palju toredaid mõtteid! :)